Registreerimisinfo

 

LOO KONTO

 

REGISTREERIMISINFO

Loo endale konto! * Et asi oleks õiglane, peavad ka eelmisel aastal osalenud malevlased endale uue konto looma. Registreerimisel on sul vaja teada enda isikukoodi, elukoha- ja kontaktandmeid, lapsevanema või eestkostja kontaktandmeid ja pangakonto numbrit, kuhu palga väljamakset soovid. Kontot luua ja malevarühma registreerida saab kodulehel www.tartunoortemalev.ee alates 2. maist 2018 kell 16:00.
 
Logi sisse ja tutvu erinevate rühmadega! * Kui sa ei ole juba eelnevalt rühmade infoga tutvunud, siis palun tee seda. Vaata ja mõtle, mis ajad sulle sobivad, millist tööd tahad teha, kus tööd tehakse ja kas rühmas osalemisel on ka lisatingimused (näiteks rattarühm, üksinda töötamine, vajalik tervisetõend). Pea meeles, et lisaks tööajale on malevas ka mitmekesised ja arendavad ühistegevused, arvesta sellega kogu malevarühma ajal. Töötasu võib olla tööandjast tulenevalt erinev.
 
Registreeri end rühmadesse, kus sa kindlasti saad osaleda! * Sedasi oskame sinuga arvestada ning sa ei võta kelleltki teiselt kohta ära. Näed vaid rühmasid, mille algusajaks oled vastavalt, kas 13-14 või 15-19-aastane. Samal ajal toimuvatesse rühmadesse end registreerida ei saa. Võid osaleda suve jooksul nii mitmes malevarühmas kui soovid. Pea meeles, et malev ei ole ainult töötamine, vaid ka ühistegevustes osalemine ja meeskonda panustamine. NB! Arvesta, et alates 13-eluaastast kuni põhikooli lõpetamiseni võid töötada ühes päevas maksimaalselt 7 tundi!
 
Kui sa ei näe ühtegi rühma, siis on sulle sobivate rühmade kohad täis. Sel juhul saad end kirja panna ootenimekirja. Kui mõnes rühmas vabaneb koht, siis pakutakse seda sulle.
 
Osalustasu tuleb tasuda hiljemalt 1. juuniks! Kui sa seda ei tee, siis võidakse loovutada sinu koht kellelegi teisele.
 
Rühmajuht võtab sinuga ühendust! Enne sinu rühma algusaega võtab rühmajuht sinu ja su rühmakaaslastega ühendust ning selgitab, mis edasi hakkab toimuma. Palun kontrolli üle, et su kontaktandmed oleksid kindlasti korrektsed! Malevarühm kohtub vähemalt ühel korral enne rühma alustamise kuupäeva, et seletada lahti kõik vajalik ning jagada laiali töölepingud.
 
 * TARTU NOORTE TÖÖMALEVAS SAAVAD OSALEDA NOORED, KELLE RAHVASTIKUREGISTRI JÄRGNE ELUKOHT ON TARTU LINN.